Pohodlné rodinné ubytování v Jizerských horách.
Informace o nás

Dům  se nachází na okraji vesnice Nová Ves n/N pod Černostudničním hřebenem. Má oplocenou zahradou s chovem ovcí obklopenou lesem. Apartmán je umístěn v přízemí se samostatným vchodem i východem na zahradu, k dispozici je dětský koutek s trampolínou a posezení s grilem. V domě i nazahradě je naprosté soukromí, bez přítomnosti majitele.

Součástí apartmánu je čtyřlůžková ložnice s možností rozdělění do dvou pokojů. Možnosti zajištění dětské ohrádky, židličky, kočárku, TV+ satelit, , DVD. Vybavená kuchyň, spotřebiče (rychlovarná konvice, elektrický vařič, nádobí, lednička, myčka, mikrovlnná trouba. Chodba s uložným prostorem k sušení lyží a oblečení, stojací sušák, fén, pračka+sušička.

K dispozici je veškeré vybavení pro malé děti (jídelní židlička, dětská ohrádka, postýlka, kočárek, hračky, sáňky, boby, nočník, dětské sedátko na WC).
Pračka, stojací sušák, žehlička, vysavač, fén.
V ceně je veškeré vybavení včetně povlečení, ručníků, dek, spotřeby energie.

Vytápění elektrickými přímotopy, nabo krbokamny. V ceně 1 bal. briket/den.

Parkování u domu. Autobusová zastávka 500 m, vlaková zastávka 1 km.

MOŽNOSTI ZÁBYVY, SPORTU, TURISTIKY

 

 

https://www.ceskehory.cz/pruvodce/nova-ves-nad-nisou.html
 
V létě turistika, cykloturistika ( Jizerská magistrála pro pěší turistiku, www. skijizerky. cz), sjezdovka Nová Ves v místě, Ski areál Filip 2 km s půjčovnou lyží, Sky areál Špičák 4 km se čtyřsedačkovou lanovkou, lanovka je v povozu i v létě, další v blízkém okolí. Mumlavské vodopády Harrachov vzdálen 23km, Liberec Ještěd 10km, Bobová dráha Janov, Sáňkařská dráha Smržovka, Muzeum skla a bižuterie, Kittelovo muzeum, Liberecké muzeum, zámek Sychrov, zámek Hrubý Rohozec, Kozí farma s výrobou perlí + prohlídka + výletní vláček, rozhledny (Černá studnice, Nisanka, Bramberk, Štěpánka, Královka), výlety (Josefodolská přehrada, přehrada Souš, pramen Nisy, Bozkovské jeskyně), koupání v místě (Novoveské koupaliště), nebo Jablonecká přehrada 3 km. V Jablonci vzdálenost 3 km i Liberci vzdálenost 10 km je plavecký bazén (vnitřní i venkovní), dále v Libereci Dinopark, Aquapark Babylon, Ještěd, ZOO, Botanická zahrada.

Vyhledávání

Kontakt

Ubytování v Jizerkách Nová Ves nad Nisou 345 776324464
CENÍK

 

Pro 4 -5 dospělých osob je cena za dům/týden 4900,- Kč.

Pro rodinu s malými dětmi (do 12 let) je cena za dům/týden 3 500,- Kč i v období letních prázdnin.
Dům je možné si pronajmout na delší období, cena za 1 měsíc 13 000,-.

V ceně je ložní prádlo, energie.